fbpx Skip to main content

 

REGULAMIN PROMOCJI „Karta Smakosza – wirtualne pieczątki” w restauracji Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki promocji „Karta Smakosza – wirtualne pieczątki”, zwanej dalej „Akcją Promocyjną”.
 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej AMERICAN TRADING COMPANY Spółka z o.o., ul. Świdnicka 53, 50 – 030 Wrocław NIP: 897 000 92 30, zwana dalej „Organizatorem”.
 1. Promocja prowadzona jest w lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu do 31.12.2019 r.
 2. Celem Akcji Promocyjnej jest umożliwienie, osobom w niej uczestniczącym, skorzystania z rabatu na zakup towarów i usług w lokalu Kuchnia Marche przy ulicy Świdnickiej 53 we Wrocławiu.
 3. W ramach Akcji Promocyjnej dystrybuowane będą plastikowe karty z paskiem magnetycznym do zbierania wirtualnych pieczątek, które będą uprawniały do otrzymania korzyści w postaci darmowego posiłku w punktach gastronomicznych Kuchnia Marche tylko w przypadku kiedy Gość nie korzysta z żadnej innej promocji w sieci Kuchnia Marche.
 4. Karta lojalnościowa „Karta Smakosza” będzie wydawana bezpłatnie w kasach w lokalu Kuchnia Marche (ul. Świdnicka 53), przy rachunku na minimum 25zł.
 5. Warunkiem otrzymania Karty rabatowej „Karta Smakosza” jest zakup posiłku lub napoju z asortymentu lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53 w wysokości minimalnej 25 zł. Akcja promocyjna obejmuje cały asortyment produktowo-usługowy lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53. Za każdy rachunek o minimalnej wartości 25 zł posiadacz „Karty Smakosza” otrzymuje 1 wirtualną pieczątkę.
 6. Uczestnik Akcji Promocyjnej ma obowiązek poinformować kasjera w punkcie gastronomicznym Kuchnia Marche o posiadaniu „Karty Smakosza” uprawniającej do otrzymania wirtualnej pieczątki, najpóźniej w chwili uiszczania opłaty za posiłek lub napój nabywany w lokalu Kuchnia Marche.
 7. W momencie zgromadzenia wszystkich pieczątek na karcie, właściciel „Karty Smakosza” ma możliwość odebrania darmowego posiłku, po ówczesnej weryfikacji przez obsługę lokalu, tj. przeciągnięciu karty przez POS. Posiłek można odebrać tylko w lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu.
 8. Informacje o stanie konta, czyli liczbie zebranych pieczątek, Gość otrzyma na paragonie przy każdej transakcji. Informacje te będą także wyświetlane na ekranach przy kasach.
 9. Darmowy posiłek przysługuje tylko właścicielowi „Karty Smakosza” po uzyskaniu kompletu pieczątek. Darmowy posiłek można skonsumować tylko w lokalu Kuchnia Marche, promocja nie obejmuje posiłku na wynos. Posiłek obejmuje wszystkie dania z oferty Kuchnia Marche i nie może przekroczyć ustalonej kwoty zawartej w pkt 12. Regulaminu
 10. Darmowy posiłek przyznawany jest właścicielowi „Karty Smakosza” po zebraniu wszystkich pieczątek. Premiowany 10 posiłek obejmuje: danie na 1 talerzu, 1 zupę, 1 napój rozlewany. Posiłek nie może przekroczyć wartości 50 zł. Przy kwocie wyższej Klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy.
 1. Promocje nie łączą się ze sobą. Goście, którzy posiadają inne rabaty w sieci Kuchnia Marche tj. – karta zniżkowa z innym rabatem (m.in. dla uczniów i studentów, pracowników galerii, rabaty cenowe na zamknięcie, karta seniora), karta Sodexo, karta Benefit Lunch, kupon promocyjny nie nabywają prawa do przyznania im pieczątki niezależnie od wysokości rachunku.
 2. „Karta Smakosza” jest kartą samoodnawialną. Po zebraniu kompletu wirtualnych pieczątek i odebraniu gratisowego posiłku, Gość bez żadnych opłat może rozpocząć kompletowanie kolejnych wirtualnych pieczątek.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie oraz praw do wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej.

Leave a Reply