fbpx Skip to main content
 1. Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki promocji „Rabat -20%”, zwanej dalej „Akcją Promocyjną”.
 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej AMERICAN TRADING COMPANY Spółka z o.o., ul. Świdnicka 53, 50 – 030 Wrocław  NIP: 897 000 92 30, zwana dalej „Organizatorem”.
 3. Promocja prowadzona jest w lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu.
 4. Data wbita na kuponie określa zakres czasowy akcji promocyjnej.
 5. Celem Akcji Promocyjnej jest umożliwienie, osobom w niej uczestniczącym, skorzystania z rabatu na zakup towarów i usług w punktach gastronomicznych Kuchnia Marche.
 6. Akcja Promocyjna skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 7. W ramach Akcji Promocyjnej dystrybuowane będą kupony, uprawniające do otrzymania 20% zniżki w lokalu Kuchnia Marche przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu.
 8. Uczestnik promocji ma obowiązek poinformować kasjera w punkcie gastronomicznym Kuchnia Marche o posiadaniu kuponu „Rabat -20%” uprawniającego do otrzymania zniżki, najpóźniej w chwili uiszczania opłaty za posiłek lub napój nabywany w lokalu Kuchnia Marche.
 9. Promocje nie łączą się ze sobą. Goście, którzy posiadają inne rabaty w sieci Kuchnia Marche tj. – karta zniżkowa z innym rabatem (m.in. w tym rabat dla uczniów i studentów, pracowników galerii, rabaty cenowe na zamknięcie, karta seniora), karta Sodexo, karta Benefit Lunch, kupon promocyjny nie nabywają prawa do przyznania rabatu.
 10. Promocje nie łączą się ze sobą.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie oraz praw do wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej.
  1.  

Leave a Reply